Корзина
18 отзывов
Интернет магазин Run Sunduk
+380665705116
Корзина
  • Интернет магазин Run Sunduk
  • Статьи
  • Сучасний, надійний та витривалий навігатор Garmin GPSMAP 66 – ваш розумний провідник у весняних походах та екстремальних експедиціях.

Сучасний, надійний та витривалий навігатор Garmin GPSMAP 66 – ваш розумний провідник у весняних походах та екстремальних експедиціях.

Девайс підтримує супутникові системи GPS, GLONASS та GALILEO, відповідає військовим стандартам MIL-STD-810G, оснащений альтиметром, барометром та компасом з автоматичним калібруванням, маячком SOS і потужною батареєю, яка забезпечує до 1 тижня роботи в економічному режимі «Експедиція» та до 16 годин від двох AA батарейок у повноцінному режимі GPS. 

Але це ще не все. Окрім основних функцій, зазначених вище, дана модель забезпечує пряме завантаження супутникових зображень BirdsEye без підписки за допомогою Wi-Fi або Bluetooth і включає багато функцій для розваг, підвищення безпеки та зв’язку. Ми відзначимо Geocaching Live, прогнози погоди Active Weather, LiveTrack, GroupTrack та оповіщення зі смартфона. 

З цікавинок вартий уваги додаток Wikiloc, який відкриває доступ до 9 мільйонів популярних маршрутів по всьому світу. Скачати його для навігатора GPSMAP 66, а також інші додатки, можна безкоштовно у магазині Connect IQ.

Пригоди та мандрівки – це завжди незабутні враження, але якщо вам, не дай боже, знадобиться допомога, вбудований у GPSMAP 66 світлодіодний ліхтарик допоможе подати сигнал SOS.
Предыдущие статьи